• 0800218443 - Безкоштовно по Україні
  • 0442213660

Про нас

Інтернет-магазин "AMIAS"

Для тих, хто бажає по-справжньому якісно і повноцінно відновити свої сили, найкращим варіантом завжди буде відпочинок на природі. Виїзди на свіже повітря несуть масу переваг і задоволення.

Інтернет-магазин AMIAS - це зручний і швидкий спосіб замовити будь-які товари та одяг для відпочинку скоротивши при цьому витрати і час на пошуки. У будь-яку погоду, в будь-який час доби - Вам доступний широкий асортимент товарів для риболовлі, полювання, туризму, спорту та відпочинку.

Ми намагаємося зробити все можливе щоб Ваш відпочинок пройшов комфортно і продуктивно. Саме тому, в нашому магазині представлений широкий асортимент різноманітних товарів, який задовольнить запити навіть найвимогливіших покупців. Ми твердо завойовуємо довіру наших клієнтів надаючи тільки якісний, надійний товар за розумними цінами і відмінне обслуговування. З нами:

  • Зручно. Тепер Вам не доведеться переглядати купу сайтів в пошуках того, чи іншого товару, адже Ви все можете знайти у нас. У нашому інтернет-магазині можна знайти практично будь-який товар для відпочинку на природі. Широкий асортимент від спорядження до одягу і взуття.
  • Вигідно. У нас найоптимальніше співвідношення якості товару і ціни. А наші постійні акції і знижки допоможуть Вам заощадити ще більше!
  • Цікаво. Ми намагаємося надати Вам максимально повну інформацію про товар в описах. Також, Вас можуть зацікавити наші статті та огляди.
  • Швидко і надійно. Ми розуміємо наскільки важливо для Вас отримати посилку вчасно. Тому, ми відправляємо товар тільки самими надійними і перевіреними кур'єрськими службами в будь-яку точку України.
Наші співробітники теж любителі активного відпочинку, походів і пригод, так що безліч товарів, представлених на нашому сайті, були перевірені особисто і неодноразово в парках, лісах і водоймах. Саме тому, наша основна мета - не просто продавати Вам товар, а зробити Ваш відпочинок дійсно комфортним.

Ми цінуємо і враховуємо кожен відгук наших клієнтів постійно поліпшуючись і вдосконалюючись. Вже понад 10 000 задоволених покупців по всій Україні оцінили переваги роботи з нами і це не межа! Для нас не важливо, новачок Ви або професіонал, магазин AMIAS допоможе Вам підібрати саме те спорядження, яке вам необхідно.