Коропове вудилище Feima Legend Carp X-3 3.6-3.9м - 10011168
- Модель: 10011168
- Наявність: Нет в наличии
Карпове вудилище Feima Legend Carp X-3
Карпове вудилище Feima Legend Carp X-3 ідеально підійде не тільки досвідченим карп'ятникам, але і рибалкам-початківцям. Це дуже якісні, надійні спінінги, з відмінним співвідношенням ціна-якість. При їх виготовленні використовуються сучасні матеріали та комплектуючі, що дозволяє досягти відмінного балансу за всіма критеріями. Карповик має відмінну чутливість і підходить для лову різними видами приманок.Бланк зроблений з легкого та міцного карбону з невеликим вмістом смоли. За рахунок малої ваги, Ви не знатимете слова "втома" під час процесу риболовлі. Карповик має штекерну конструкцію оснащений та посиленими трилапковими кільцями зі вставками SIC.
Зручна видовжена рукоятка з антиковзким покриттям має конусну форму, що особливо важливо у момент різких ривків. У стані транспортування вудилище не займає багато місця, оскільки розмір складає всього 139 сантиметрів.
Купуйте коропове штекерне вудилище Feima Legend Carp X-3, оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши за номерами телефонів, вказаними на сайті. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас та допоможуть оформити покупку. Доставка здійснюється кур'єрськими службами Нова Пошта та УкрПошта.
| Характеристики | |
| Тип | Коропове вудлище |
| Конструкція | Штекерна |
| Виробник | Feima |
| Кастинг тест | 3,25lb |
| Діаметр першого кільця | 50мм |
| Матеріал бланка | Вуглепластик (карбон) |
| Кількість секцій | 3 |
| Транспортна довжина | 139см |





