Коропове вудилище Feima T-REX 3.6-3.9м - 10011166
-
Ціна: 0.00 грн.
- Модель: 10011166
- Наявність: Нет в наличии
Коропове вудилище Feima T-REX Cyprinus Carpio
Коропове вудлище Feima T-REX Cyprinus Carpio ідеально підійде не тільки досвідченим карпятникам, але і рибалкам- початківцям.
Бланк виготовлений з легкого, але неймовірно міцного карбону з малим вмістом смоли. За рахунок малої ваги Ви не відчуєте втому протягом тривалого часу. Карповик оснащений посиленими трьохлапковими кільцями зі вставками SIC. Вхідне кільце розміром 50 сантиметрів. Катушкодержач також посилений.
Зручна подовжена рукоятка конусної форми покрита антиковзаючим покриттям, що особливо важливо в момент сильних і різких ривків. Коропове вудилище Feima T-REX Cyprinus Carpio має штекерну конструкцію і в транспортувальному стані не займає багато місця, оскільки розмір становить всього 126 сантиметрів.
Збалансовані довжина і вага дають можливість виконання більш далеких і точних закидів.
| Характеристики | |
| Тип | Коропове вудлище |
| Конструкція | Штекерна |
| Виробник | Feima |
| Кастинг тест | 3,5lb |
| Діаметр першого кільця | 50мм |
| Матеріал бланка | Карбон Композит |
| Кількість секцій | 3 |
| Транспортна довжина | 126см |
