• 0800218443 - Безкоштовно по Україні
 • 0442213660

Кастингова сіть Іспанка ручна робота - 10003311


 • Модель: 10003311
 • Наявність: На складі

Выберите размер
Ціна: 1 350.00 грн.
gal
Ціна: 1 490.00 грн.
gal
Вес-4кг
Ціна: 1 950.00 грн.
gal

Кастингова сіткаіспанського типу Капронова нитка

Серед великоїкількості різноманітних видів риболовлі, особливою популярністю користуєтьсяловля риби кастинговими сітками! На відміну від класичний мереж, кастинговімережі не встановлюються в воді і не тягнуться за човном. Ви просто закидаєтеснасть у воду. При правильному закиданні, сітка розкривається на подобіпарашута і накриває площу води гарантуючи практично 100% улов.

Особливості тапереваги

Будова кастинговоїсітки іспанського типу значно відрізняється від сітки американського типу.Хоча, незважаючи на конструктивні відмінності, спосіб закидання практичноідентичний.

Головною відмінноюрисою є відсутність ліскових строп. Кріплення тягового шнура йде безпосередньодо центральної частини снасті. Також, конструкція не передбачає наявністькілець. Саме тому, використовувати дану рибальську снасть рекомендується тимрибалкам, які вже мають навик закидання накидної мережі.

У нижній частиніпарашута присутні великі кишені, в які потрапляє риба. Як тільки Ви почнетевитягати снасть з води, кишені, за рахунок важків, повністю закриваютьсяпозбавляючи рибу можливості виплисти на волю.

Сетеполотноіспанки виготовлено з міцної капронової нитки. Верхня частина має діаметр ячеї32мм, нижня частина 20мм. Така особливість дозволяє лов риби різного розміру.

Також, вартовідзначити, що дана модель виготовлена ​​вручну. Парашути ручної роботи більшміцні, зносостійкі і надійні. Така рибальська снасть прослужить Вам не одинсезон радуючи багатим уловом.

Основніхарактеристики

 • Тип - Іспанка
 • Матеріал -Капронова нитка
 • Колір - Зелений
 • Розмір осередку -32мм (верхня частина) / 20мм (нижня частина)
 • Виробництво -Україна (ручна робота)

Купити кастинговусітку іспанського типу з капронової нитки

 1. оформивши заявкуу нас на сайті;
 2. зателефонувавшиза вказаними на сайті номерами телефонів;
 3. замовивши послугу"зворотний дзвінок";

В інтернет-магазині "Аміас" Ви також можете купитикастингову сітку Іспанського типу з капронової нитки і кастингову сітку іспанського типу з ліски. Наші фахівці іззадоволенням проконсультують Вас, дадуть відповідь на всі Ваші питання іоформлять покупку. Швидка доставка товару здійснюється перевіреними і надійнимикур'єрськими службами Нова Пошта, Делівері та Автолюкс. Перед відправкою товарпроходить обов'язкову перевірку на працездатність і цілісність.

Характеристики
Тип Кастінгова сітка (накидна)
Конструкція Іспанського типу
Країна виробник Україна
Висота 2м-3.2м
Розмір вічка 30мм
Матеріал полотна Нитка
Тип грузил Свинець (обтискний)
Товщина нитки 0.8мм

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре