• 0800218443 - Безкоштовно по Україні
  • 0442213660

Котушка Hiboy (пластик) - 10002003


  • Модель: 10002003
  • Наявність: На складі

Выберите размер шпули
4000 Подшипники -4bb
Ціна: 350.00 грн.
gal
5000 Подшипники -4bb
Ціна: 360.00 грн.
gal
6000 Подшипники -4bb
Ціна: 370.00 грн.
gal

Котушка Hiboy 

Серія безінерційних котушок Hiboy розроблена спеціально для коропового і сазанового лову і володіє всіма необхідними параметрами. Висока якість матеріалів і функціонал дозволять Вам без проблем піймати бажаний трофей. Справжнім карпятникам буде також приємно дізнатися, що дана модель оснащена системою байтранера, без якої лов коропа практично неможливий.

Особливості та основні параметри

Коропову безінерційну котушку Hiboy найчастіше використовують з важким оснащенням, збільшуючи тим самим дистанцію лову. Велика містка шпуля дає можливість використання моноліски з великим діаметром. Утворення петель і вузлів повністю виключено завдяки наявності шарикопідшипника в ролику укладачя ліски. Легкий перебіг котушці Hiboy забезпечують точно налагоджений механізм в поєднанні з шарикопідшипником. Варто відзначити, що шарикопідшипник в даній моделі виготовлений з нержавіючої сталі. Зверніть увагу, в даній моделі котушки корпус і шпуля виготовлені з високоякісного пластику. Передатне число: 5.5: 1

Котушка Hiboy для коропового лову має зручну універсальну рукоятку, яку можна встановити під будь-яку руку. Особливістю є те, що ручка в даній моделі складається. Таким чином, котушка в зборі не займе багато місця у Вашій сумці або ж рибальському коробі.

Характеристики
Тип Безінерційна котушка
Виробник Hiboy
Фрикційне гальмо Задній Передній
Матеріал шпулі Пластик
Наявність бейтранера З бейтранером
Передавальний коефіцієнт 5.5:1
Розташування рукоятки Універсальне
Країна виробник Китай

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре