Намет Fishing Roi Ice Fishing - 10011131
-
Ціна: 3 850.00 грн.
- Модель: 10011131
- Наявність: На складі
Намет Fishing Roi Ice Fishing
Зимова напівавтоматична хустка призначена для зимового лову. Каркас – виконаний із трубчастого скловолокна діаметром 8 мм. Жорстка конструкція легко розбирається та компактно укладається в чохол для перенесення. Намет обладнаний 1 входом, обладнаним двосторонніми замками-блискавками. На вході є вікно із сіткою. За допомогою шторок можна регулювати освітленість усередині намету, повністю відкривши або закривши їх. У верхній частині розташовані вентиляційні отвори, які за потреби можна закрити. Усередині намету, на стінках, 2 кишені для рибальських дрібниць. Знизу, по периметру намету – снігозахисна спідниця. Для надійного закріплення намету на льоду використовується комплект розтяжок і вертрів.
Вхід у намет: висота – 120 см, ширина – 110 см (арковий, відстібається застібкою-блискавкою);
- Вікно: ширина – 60 см; висота – 32 см (прямокутне);
- Матеріал: водонепроникний та зносостійкий Oxford, щільністю 150d;
- Морозостійкість матеріалу: до – 35°С;
- Каркас: скловолокно, діаметр 8 мм;
- Особливості: автоматично відкривається та легко складається;
- У середині є кишені для зберігання речей;
| Характеристики | |
| Тип | Намет |
| Розміри | 200*200см |
| Вага | 3,3кг |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Особливості | Автоматична |
| Висота | 160см |
| Виробник | Fishing Roi |
| Країна виробник | Китай |
