• 0800218443 - Безкоштовно по Україні
  • 0442213660

Сітка трьохстінна 3м*70м груз дробінка - 10000965


  • Модель: 10000965
  • Наявність: На складі

Выберите размер ячейки
60мм
Ціна: 580.00 грн.
gal
80мм
Ціна: 580.00 грн.
gal

Трьохстінна сітка 3м*70м груз дробинка

Риболовецькі сітки є одними з найперших знарядь для видобутку риби. З плином часу, дана снасть не втратила своєї популярності і залишається затребуваною досі. На сьогоднішній день існує велика кількість риболовних сіток різноманітної конструкції і оснащення, які стануть в нагоді любому рибалці, в навіть початківцю. Ви можете підібрати сіть в залежності від розміру риби, глибини та типу водоймища та часу ловлі. Одне з ведучих місць у числі таких рибальських снастей займає трьохстінна сіть-путанка.

Для виготовлення даної трьохрядної сітки використана якісна та міцна ліска. Білий колір матеріалу практично не помітний у воді і не відлякує поряд пропливаючу живність. Розмір вічка основного полотна вибирається з урахуванням розміру риби, яку Ви плануєте ловити. От розміру клітинки, у свою чергу, залежить і діаметр самої жилки. Чим меншу ячею Ви виберете, тим тонша буде жилка.

Оснащення сітки класичне. Чорні невеликі поплавки у верхньому шнурі, і грузики у нижньому. Різниця даної моделі від її аналогів у свинцевих грузиках-крапельках. Груз дробинка, так його ще називають, добре пригружає сітку. У підсумку, Ви отримуєте готову, добре збалансовану рибацьку сітку, яку можна використати одразу ж після покупки.

Ще однією особливістю 3-х метрової ряжевої сіті є поздовжня штроба по середині полотна, хоча випускаються аналоги і без неї.

Основні характеристики:

  • Висота: 3м;
  • Довжина: 70м;
  • Колір: білий;
  • Груз: дробинка;

Купуючи трьохстінну риболовну сіть 3м*70м

Ви придбаєте якісну, ефективну снасть, яка забезпечить Вас великим уловом та прослужить не один сезон.

  1. Замовлення можна самостійно оформити на сайті, добавивши вибраний товар до «Кошика» та заповнивши дані про доставку;
  2. Замовити услугу «Зворотній дзвінок» і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 30 секунд;
  3. Подзвонити за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші спеціалісти із задоволенням проконсультують Вас і дадуть відповідь на усі Ваші запитання. 

Характеристики
Тип Ставна сітка
Країна виробник Китай
Висота 3.0м
Довжина 70м
Конструкція Тристінна
Тип грузил Обжимний (свинець на шнурі)
Матеріал полотна Ліска

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Теги: 10000965, сеть, сетка, рыболовная, рыбацкая, для ловли рыбы, для рыбалки, Сетка, рыбацкая, трехстенка, пореж, порежная, боевая, сеть, сетка, рыболовная, рыбацкая, для ловли рыбы, для рыбалки, сетеполотно, сітка, сітки, сетки, сетку, рыболовные, рыбацкие, сети, сетиполотна, трехстенная, трехстенные, боевка